DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"> Wychowanie Komunikacyjne | Archiwum | Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - Słupsk 2001r.
Wychowanie Komunikacyjne
Czasopismo dla nauczycieli

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - Słupsk 2001r.

W dniach 31 maja-1 czerwca 2001r. w Słupsku odbył się Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i gimnazjalnych z udziałem 16 reprezentacji (po trzech zawodników) wojewódzkich i 1 reprezentacji miasta stołecznego Warszawy.

Zespołowe mistrzostwo Polski zdobyło województwo opolskie reprezentowane przez dużynę z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Zdzieszowicach oraz województwo mazowieckie reprezentowane przez dużynę z Gimnazjum w Jedlińsku. W rywalizacji indywidualnej, gdzie do finału kwalifikowało się po pięciu zawodników, zwyciężył Dominik Myśliwiec, PSP Nr 2 w Zdzieszowicach (opolskie) i Tomasz Kolbus z Gimnazjum w Jedlisku (mazowieckie).

mat001b.jpg

Drużyna PSP Nr 2 w Zdzieszowicach, Łukasz Maibaum, Dominik Myśliwiec i Marek Sokołowski wraz z opiekunką Krystyną Szewczyk-Lang i współpracujący ze szkołą sierż. sztab. Eugeniusz Adamkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach oczekują na ogłoszenie wyników.

mat001a.jpg

Drużyna Gimnazjum w Jedlińsku: Łukasz Dobosz, Łukasz Prasek, Tomasz Kolbus i opiekun Krystian Kilar

wersja do druku
administrator strony: filips